Visi operatori ārkārtas situācijas dēļ srādā no mājām, tadēļ līdz 7. februārim aicinām saziņai izmantot e-pastu vai whatsapp, atbilde 1. dienas laikā! Paldies par sapratni.

Interneta vietnes www.prc.lv vispārīgie lietošanas noteikumi.

1. Pirms sākt lietot SIA PRIEKS SADARBOTIES (reģistrācijas Nr.42103104813) interneta vietni www.prc.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.prc.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).

2. Ar interneta vietni www. prc.lv tiek saprasta SIA PRIEKS SADARBOTIES izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www. prc.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.

3. Apmeklējot interneta vietni www. prc.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www. prc.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

5. Informējam, ka SIA PRIEKS SADARBOTIES interneta vietnē www. prc.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www. prc.lv lietošanas laikā.

6. SIA PRIEKS SADARBOTIES ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.prc.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.prc.lv.

7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.prc.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.

8. Interneta vietnes www.prc.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA PRIEKS SADARBOTIES ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē www.prc.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

9. Lai kļūtu par interneta vietnes www.prc.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē www.prc.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.

10. Katram interneta vietnē www.prc.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē www.prc.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.

11. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.prc.lv par dažāda veida aktualitātēm, ja ir saņemta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad ziņu nosūtīšana lietotājam tiek veikta uz cita tiesiskā pamata).

12. SIA PRIEKS SADARBOTIES neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.prc.lv lietošanas laikā.

13. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA PRIEKS SADARBOTIES interneta vietnē www.prc.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes www.prc.lv kontaktpersonu.Interneta vietnē www.prc.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.


14. Pasūtot datoru komponentes un izmantojot pakalpojumu "bezmaksas datora salikšana", pasūtījumā esošajām komponentēm jābūt savstarpēji saderīgām un jāveido pilnvērtīgu un strādājošu datoru, tā lai datoru var ieslēgt un pilnvērtīgi pārbaudīt darbam.
15. Kopējai pirkuma summai ir jābūt vismaz 0,01 EUR. Ja kopējā pirkuma summa būs mazāka, pirkums netiks apstiprināts.
16. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.prc.lv norādīto kārtību.

17. Neizmantojiet interneta vietnē www.prc.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA PRIEKS SADARBOTIES ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes www.prc.lv lietošanas noteikumiem.

18. Pieprasot SIA PRIEKS SADARBOTIES vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz info@prc.lv no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar SIA PRIEKS SADARBOTIES zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz www.prc.lv tālruņiem: 22133654

19. SIA PRIEKS SADARBOTIES konstatējot interneta vietnē www.prc.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA PRIEKS SADARBOTIES distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

20. Interneta vietnes www.prc.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.prc.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.prc.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē www.prc.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes www.prc.lv starpniecību.

21. Interneta vietnē www.prc.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA PRIEKS SADARBOTIES īpašums.

22. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA PRIEKS SADARBOTIES ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA PRIEKS SADARBOTIES ir tiesīgs nosūtīt informāciju, tai skaitā tiešo zvanu veidā, par www.prc.lv un SIA PRIEKS SADARBOTIES sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz epasta saites vai nosūtot informāciju uz epastu: info@prc.lv 

 


Interneta vietnē www.prc.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

 

23. SIA PRIEKS SADARBOTIES informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.prc.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

24. Lietojot interneta vietni www.prc.lv, piekrītat, ka SIA PRIEKS SADARBOTIES vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.prc.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

24.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

24.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

24.3. www.prc.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

24.4. IP adreses,

24.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.prc.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

25. SIA PRIEKS SADARBOTIES interneta vietnē www.prc.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM, IZŅEMOT PASŪTĪJUMUS, KURI VEIKTI AR APMAKSAS VEIDU "LĪZINGS" UN KUR JĀPĀRBAUDA PERSONAS DATI.

26. SIA PRIEKS SADARBOTIES nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.prc.lv lietotājs paliks anonīms.

27. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.prc.lv, kļūst par SIA PRIEKS SADARBOTIES īpašumu, kurus SIA PRIEKS SADARBOTIES kā interneta vietnes www.prc.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

28. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.prc.lv, esat piekritis, ka SIA PRIEKS SADARBOTIES šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 20.punktā norādītajam mērķim.
29. Gadījumā, ja izvēlaties preci (-es) iegādāties līzingā un Jūsu dati tiek nosūtīti
SIA "BEST LĪZINGS" (reģ. nr. 54103053771) aizdevuma pieteikuma izskatīšanai un maksātspējās vērtēšanai, tad Jūs piekrītat, ka SIA "BEST LĪZINGS" veic Jūsu personas datu apstrādi atbilstoši SIA "BEST LĪZINGS" Klientu datu apstrādes principos noteiktiem mērķiem, apjomā un kārtībā. Apstiprinat, ka esat izlasījis SIA "BEST LĪZINGS" Klientu datu apstrādes principus un tie Jums ir saprotami. SIA "BEST LĪZINGS" Klientu datu apstrādes principi ir pieejami bankas mājaslapā: https://www.bestlizing.lv/par-mums/privatuma-politika un SIA "BEST LĪZINGS" klientu apkalpošanas centros. Piekrītat, ka SIA "BEST LĪZINGS" saņem un sniedz informāciju par Jūsu saistībām Lavijas Bankas Kredītu reģistrā, no Valsts ieņēmumu dienesta, kredītinformācijas biroju, licencētu parādu piedziņas uzņēmumu: „Creditreform Latvia SIA“ un „Paus Consults SIA“, Uzturlīdzekļu garantijas fonda iesniedzēju un parādnieku reģistra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datubāzēs, kam ir likumā noteiktas tiesības izpaust sniegto informāciju trešajām personām maksātspējas izvērtēšanas vajadzībām.
Jūs piekrītat saņemt
SIA "BEST LĪZINGS", SIA "BEST LĪZINGS" grupā ietilpstošo juridisko personu un SIA "BEST LĪZINGS" sadarbības partneru piedāvājumus, izmantojot Jūsu aizdevuma pieteikumā SIA "BEST LĪZINGS" norādīto kontaktinformāciju. SIA "BEST LĪZINGS" Latvijas filiāles sadarbības partneru saraksts ir pieejams šeit: https://www.bestlizing.lv/sadarbibas-partneri
Piekrišanu saņemt
SIA "BEST LĪZINGS", SIA "BEST LĪZINGS" grupā ietilpstošo juridisko personu un SIA "BEST LĪZINGS" sadarbības partneru piedāvājumus var atsaukt jebkurā laikā, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@bestlizings.lv, vai zvanot pa tel: +371 28607070


Interneta vietnes www.prc.lv preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība.


30. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes www.prc.lv 
Privātuma politikai.

Pircēju sniegtie personas dati tiek apstrādāti, ievērojot normatīvos aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, Pārdevējs izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, lai aizsargātu personas datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Vairāk par Personas datu apstrādi Privātuma politika

31. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.

32. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat garantijas un atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.

33. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču lietošanas noteikumiem.

34. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA PRIEKS SADARBOTIES vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski čatā interneta vietnē www.prc.lv, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes www.prc.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.

34.1 SIA PRIEKS SADARBOTIES atsevišķiem pasūtījuma veidiem, kur nepieciešama papildus norēķinu apstrāde, ir tiesības piemērot pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksu 0.99% apmērā no pasūtījuma summas. Gadījumā, ja konkrētajam pasūtījumam tiks piemērota pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa, tā tiks uzrādīta attiecīgajā pasūtījuma veikšanas solī. Pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa, tiks izdalīta atsevišķi..Par interneta vietnes www.prc.lv lietošanas noteikumiem.


35. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

36. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

37. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni www.prc.lv pieder tikai un vienīgi SIA PRIEKS SADARBOTIES. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA PRIEKS SADARBOTIES un trešajām personām.

38. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA PRIEKS SADARBOTIES skatiet mājas vietnes www.prc.lv sadaļā „Kontakti”.


Interneta vietnē www.prc.lv iegādātās preces apliecinoši dokumenti.


39. Gadījumos, kad interneta vietnē www.prc.lv pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem www.prc.lv klientu centrā, tiek izsniegti šādi preces iegādi (turpmāk arī - darījums) apliecinoši dokumenti:

a. Kases čeks;

b. Preču pavadzīme;

c. Garantijas talons (ja tāds nepieciešams).


40. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.
41. Uz preces pasūtījumā norādīto e-pastu tiek nosūtīts arī garantijas talons precēm, kurām tas ir nepieciešams.
42. Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pabvadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. Uz dokumenta norādītā atbildīgās personas vārda un uzvārda esamība ir līdzvērtīga minētās personas parakstam saskaņā ar SIA PRIEKS SADARBOTIES dokumentu parakstīšanas noteikumiem.

43. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

a. Saņemot pasūtīto preci www.prc.lv klientu centrā – pircēja paraksts uz dokumenta;

b. Saņemot pasūtīto preci ar standarta piegādi vai izņemot to DPD Pickup izņemšanas punktos – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;

c. Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.


44. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 41.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.

Apmaksas veidi

1) SAŅEMOT PRECI – norēķinies par sūtījumu preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā vai ar bankas karti;

2) INTERNETBANKĀ VAI AR MAKSĀJUMA KARTI TIEŠSAISTĒ –

  • SEB
  • NORDEA
  • LUMINOR | DNB
  • LUMINOR | NORDEA
  • SWEDBANK
  • VISA/MASTER

3) LĪZINGS – iegādājies izvēlēto preci ar izdevīgiem noteikumiem tagad, bet sāc maksāt vēlāk vai izvēlies jebkuru citu līzinga piedāvājumu, kas šķiet izdevīgāks.

4) PRIEKŠAPMAKSAS RĒĶINS - rēķina apmaksas termiņš ir 3 dienas kopš rēķina izsūtīšanas brīža. Lūdzu, norādi savu epasta adresi, lai varētu saņemt rēķinu. 

JURIDISKĀM PERSONĀM

Juridiskām personām ieteikums kā apmaksas veidu izvēlēties "Internetbanka vai ar maksājumu karti tiešsaistē" vai "priekšapmaksas rēķinu". 

Lai saglabātu pirmslīguma informāciju par apmaksas veidiem savā datorā, atver saiti APMAKSA_PRCLV.PDF un spied Saglabāt! 

Piegāde

PRC.LV prioritāte ir piegādāt preci atrāk kā citos veikalos, piegādes laiku iespējams vienoties pēc klienta vēlmēm, PRC.LV pasūtītās preces cenšas piegādāt iespējami īsā laikā. Rīgā un apkārtnē to cenšamies paveikt 1 darba dienas laikā no pasūtījuma apstiprināšānas brīža. Pārējā Latvijas teritorijā pasūtījumu izpildām 1-2 darba dienu laikā. Preču piegādi Rīgā un tās apkārtnē veic PRC.LV kurjers. Pārējā Latvijas teritorijā to nodrošina neatkarīgs kurjerdienests. Piegāde ārpus Latvijas iespējama atsevišķi vienojoties.

1)Preču saņemšana PRC.LV birojā. (Rīga, Matīsa iela 78A)

Preču saņemšana bezmaksas darbadienās no 9:00-17:00 

2)Saņemt preci OMNIVA pakomātā.

Cena 2.99€ 

3)Komforta piegāde līdz Jūsu norādītajai adresei visā Latvijā.

Pasūtījumiem Rīgā* piegādes maksa ir:

5,90€  mazgabarīta precēm;

7,50€  lielgabarīta precēm un precēm virs 30 kg.

 * Izņemot Bolderāju un Pierīgas apkārtni Mārupe, Baloži, Berģi - precīzas piegādes izmaksas var noskaidrot sazinoties ar operātoru.

Rīgā un tās apkartnē ir pieejams pakalpojums preču ienešana līdz dzīvoklim. Cena norādīta par 1 vienību:

no 1,50 € par katru stāvu, ja no klienta puses ir cilvēks, kurš palīdz nest.

no 3,00 € par katru stāvu, ja ir nepieciešami 2 cilvēki. Otrā cilvēka izsaukšana +5,00 

 Pārējā Latvijas teritorijā piegādes izmaksas tiek ņemtas vērā pēc svara (kg) vai m3 (augstums x platums x dziļums). Tiek ņemts vērā lielākais lielums.

Preces svars m3 (AxPxDz) Lielākājās Latvijas pilsētās** Pārējā Latvijas teritorija
Līdz 5 kg 0.02 5.70€ 9.00€
5.01 - 10 kg 0.04 7.00€ 12.00€
10.01 - 25 kg 0.10 10.00€ 15.00€
25.01 - 50 kg 0.20 13.00€ 20.00€
50.01 - 75 kg 0.30 16.00€ 25.00€
75.01 - 100 kg 0.40 20.00€ 30.00€
100.01 - 150 kg 0.60 25.00€ 39.00€
150.01 - 200 kg 0.80 30.00€ 45.00€
Virs 200 kg Virs 0.80 Pēc vienošanās Pēc vienošanās

** Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Sigulda, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils

 

Sekot mums Facebook