Lietojot prc.lv mājaslapu, Jūs piekrītat šiem lietošanas noteikumus.

 1. SIA PRIEKS SADARBOTIES  veic visas darbības, lai maksimāli nodrošinātu lapas drošu pārlūkošanu un aizsargātu ikviena lietotāja datus.

   

 2. Lapas apmeklētāji var lietot prc.lv mājaslapas sadaļas bez nepieciešamības atklāt personas datus, tomēr dažus no mūsu interaktīvajiem pakalpojumiem mēs varam nodrošināt tikai pēc lapas apmeklētāja identifikācijas.

   

 3. PRC.LV var atklāt Jūsu personīgo informāciju gadījumos, kad to pieprasa tiesas spriedums vai spēkā esošie likumi.

   

 4. Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, prc.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot bm.lv lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

  Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:

  - nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;

  - pielāgotu mājaslapas funkcionalitāti Jūsu lietošanas paradumiem – tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem, iepriekš apskatītajam saturam;

  - iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

  - parādītu Jūsu vajadzībām pielāgotu reklāmas informāciju.

   

 5. Mājaslapas saturs, tai skaitā grafiskie attēli, teksts, dati, informācija, dizains, saturiskā un vizuālā informācija, ir SIA PRIEKS SADARBOTIES  īpašums un autortiesību objekts. Mājaslapas vai tās daļu kopēšana, reproducēšana, pārpublicēšana, glabāšana vai citāda publiska un komerciāla izmantošana ir aizliegta, izņemot gadījumus, kad ir saņemta SIA PRIEKS SADARBOTIES  rakstiska piekrišana.

   

 6. Mājaslapā var būt izvietotas saites uz citām mājaslapām. SIA PRIEKS SADARBOTIES  neatbild par citu ar SIA PRIEKS SADARBOTIES  tieši nesaistīto mājaslapu saturu.

   

SIA PRIEKS SADARBOTIES  nenes atbildību par jebkādiem izdevumiem, zudumiem vai zaudējumiem (tiešiem, netiešiem, seku radītiem, finanšu zaudējumiem vai neiegūto peļņu), kas radušies jebkādā veidā saistībā ar tīmekļa vietnes apmeklēšanu vai izmantošanu.

Sekot mums Facebook