Piegāde un Atgriešana

 

Aizpildot pasūtījuma formu, Jūs varat izvēlēties vienu no piegādes variantiem.
Piegādes varianti: 

 

1. Saņemt preci pa pastu ar Pasta Serviss, tieši no ES noliktavas un Honkonga noliktavas, piegāde visā pasaulē bezmaksas. Piegāde notiek 5-20 darba dienu laikā, prece sasniedz adresātu apmēram divu nedēļu laikā. Svētku dienās un nepārvaramās varas gadījumos preču piegādes laiks var palielināties.


 

2. Express piegāde 5-10 darba dienas. EMS un DHL serviss pēc noklusējuma. Svētku dienās un nepārvaramās varas gadījumos preču piegādes laiks var palielināties.


 

3. Izmantot kurjerpastu PRC.LV, ja prece ir pieejama noliktavā Latvijā, tad piegāde notiek 48 stundu laikā pēc pasūtīšanas.

*Ja pasūtijuma summa ir mazāka par 25.00 EUR, tad piegādes maksa ir 3.00 EUR.


 

 

 4. Preces, kas atrodas Rīgas Noliktavā būs piegādāti ar Latvijas Pasts un PastaStaciju vai omniva 2-4 dienas laikā pa Latviju.

*Ja pasūtijuma summa ir mazāka par 25.00 EUR, tad piegādes maksa ir 2.50 EUR. 

 

Atgriešana

Klientam ir tiesības atteikties pasūtītas preces 14 dienu laikā pēc saņemšanas. Atgriezt preci ir iespējams, ja precei saglabātas patērētāju īpašības, tirdzniecības izskats, bez skapejumiem, oriģinālais iepakojums, aizsargājoša plēve uz ekrāna (piem. mobilajiem telefoniem, planšetdariem un citām ierīcēm), kā arī rēķins(vai kases čeks), kas apliecina, ka šī prece iegādāta PRC.LV.

Atteikuma veidlapa

Prasījuma pieteikuma veidlapa


Follow us on Facebook