Privātuma Politika

 

Kādu informāciju mēs apkopojam?

Vietne PRC.LV dara visu iespējamo, lai aizsargātu Jūsu personisko informāciju. Šis personiskās informācijas nolikums atklāj, kādu informāciju mēs ievācam par Jums, kad, Jūs apmeklējat PRC.LV vietni un apraksta to, kā mēs izmantojam šo informāciju. Mūsu politikā ietilpst personisko informāciju, kuru saņemam no mūsu vietnes, glabāt pilnīgā slepenībā un izmantot vienīgi iekšējām vajadzībām. 

Mēs nedalīsimies ar Jūsu personisko informāciju ne ar vienu citu.

 

Jūsu personiskās informācijas krājumi

Personiskā informācija, ko ievācam, var saturēt Jūsu vārdu, kompānijas vai organizācijas nosaukumu, e-pasta adresi, tālruņa numuru. Mēs drīkstam ievākt noteiktu informāciju par Jūsu apmeklējumu, tādu kā pārlūkprogramma, kuru Jūs lietojat; laiks un datums, kurā Jūs piekļūstat vietnei; lapas, kurām Jūs piekļūstat, esot vietnē un interneta adrese, no kuras Jūs tieši pievienojāties mūsu vietnei. Šī informācija palīdzēs uzlabot un pārvaldīt vietni. 

 

Jūsu personiskās informācijas izmantošana

Mūsu vietnē ievāktā personiskā informācija tiks izmantota, lai nodrošinātu pakalpojumus, ko Jūs būsiet pieprasījuši.

Mēs drīkstam izmantot Jūsu personisko informāciju, lai nodrošinātu Jūs ar svarīgu informāciju par preci vai pakalpojumu, ko Jūs izmantojat, ieskaitot kritisku modernizāciju un jauninājumus. Turklāt, mēs drīkstam Jums sūtīt informāciju par citām PRC.LV precēm un pakalpojumiem